خدمــــات ناخـــن در موسسه زیبایی چهره پردازان

کاشت ناخن

کاشت ناخن برای افرادی که علاقه دارند همیشه ناخن های زیبا و مرتبی داشته باشند،

اما به دلایل مختلفی مثل ضعیف بودن ناخن و بلند نشدن آن، زیبا نبودن فرم اصلی صدف ناخن، عادت داشتن به جویدن ناخن و … مناسب است.

در این سالن کاشت ناخن با بهترین مواد، به صورت کاملا طبیعی و در انواع مختلفی مثل قالبی، پودری، ژله ای، بیبی بومر، آمبره، میکس و … انجام میشود.

کاشت ناخن
کاشت ناخن
قبلی
بعدی
طراحی ناخن مدرن
طراحی ناخن مدرن
طراحی ناخن مدرن
قبلی
بعدی

انواع طراحی ناخن

روش های زیادی برای طراحی یا دیزاین ناخن وجود دارد، در این سالن میتوانید جدید ترین، حرفه ای ترین و زیبا ترین طراحی ها را روی ناخن خود داشته باشید.

خدمات متعدد طراحی مثل کروم، چشم گربه ای، طراحی با سنگ، گل خشک و … توسط متخصصین در این سالن برای مشتریان ارائه می شود.

مانیکور و پدیکور ناخن

مانیکور: شامل مرتب کردن ناخن، جدا کردن پوست مردۀ اطراف آن، سوهان کشی، ماساژ دست و استفاده از لاک ناخن است. با مانیکور میتوانید به زیبایی دست و ناخن ها ی خود رسیدگی کنید و دستانی لطیف و زیبا داشته باشید.
پدیکور: پدیکور مراقبت و تامین زیبایی پاها و ناخن های آن است. با این کار گوشت های اضافه دور ناخن های پا گرفته می شود و پوسته های اضافه کف پا که بسیاری از خانمها را آزرده خاطر کرده است، گرفته خواهد شد. با این کار از ترک خوردن پاشنه پا که زیبایی را از پاهای شما میگیرد، نیز جلوگیری خواهید کرد.
با توجه به این که مانیکور و پدیکور باید در محیطی کاملا بهداشتی و توسط افراد حرفه ای و آموزش دیده انجام شود، بهتر است این کار را به ما بسپارید تا در محیطی مجهز و بهداشتی لطافت و زیبایی را به دستان و پاهای شما بازگردانیم.
مانیکور و پدیگور
بصورت کاملا تخصصی
مانیکور و پدیگور
بصورت کاملا تخصصی
قبلی
بعدی
پارافین تراپی
با بهترین متریال
پارافین تراپی
با بهترین متریال
قبلی
بعدی

پارافین تراپی

پارافین تراپی به معنای درمان با پارافین است. در این روش درمانی با استفاده از روغن گرم شده پارافین درد های دست، پا و همچنین مفاصل و عضلات را تسکین می دهند.

فواید این نوع درمان جوانسازی پوست، جلوگیری از پیری زودرس، از بین برنده تیرگی پوست، آبرسانی و رفع خشکی پوست، افزایش نرمی و لطافت پوست می باشد.