سوالات متدوال

برخی سوالات متدوال بانوان محترم درباره موسسه زیبایی چهره پردازان که شاید سوال شما دوست عزیز هم باشد.

در موسسه زیبایی چهره پردازان تمام سعی و تلاش برای ارائه خدمات استاندارد و برتر با محصولات باکیفیت، پرسنل مجرب و قیمت عادلانه است. در چهره پردازان از تمام مشتریان بطور مرتب ارزیابی می شود و نظرات و پیشنهادات آنها در کوتاه ترین زمان اجرائی می گردد.

در حال حاضر خیر. موسسه زیبایی چهره پردازان شعبه اصلی میباشد و به منظور دسترسی بهتر بانوان تمام ایام هفته و حتی جمعه ها از ساعت 10 الی 19 باز است.

آدرس و تلفن سالن زیبایی چهره پردازان در انتهای تمام صفحات سایت و همچنین در صفحه “تماس با ما” موجود است.

تنها هدف ما رضایت کامل مشتریان (مهمانان) موسسه است. آرایشگران چهره پردازان از بین صدها متقاضی و بعد از تکمیل یک فرایند سخت به موسسه زیبایی چهره پردازان میپیوندند.

بله. صد در صد. تمام محصولات انتخاب شده بعد از بررسی های کامل از بین بهترین برندهای روز دنیا انتخاب شده اند. به همین دلیل کیفیت کار در کوتاه مدت و دراز مدت گارانتی می شود. مشتریان حق کامل بررسی و دیدن تمام برندهای استفاده شده را از نزدیک دارند.

تمام مشتریان موسسه زیبایی چهره پردازان در اولین مراجعه خود بعد از تکمیل یک فرم کوتاه ، کارت عضویت در باشگاه مشتریان را دریافت می نمایند ، تا در مراجعات بعدی از مزایا و تخفیف های موسسه زیبایی چهره پردازان بهره مند شوند.